Search
Close this search box.
دکتر وحید بیگی

عکس قبل و بعد بلفاروپلاستی؛ تصاویر بعد جراحی پلک!

عکس و قبل بعد بلفاروپلاستی می‌تواند تصمیم‌گیری بهینه‌تری برای بیماران داشته باشد. با استفاده از این تصاویر هر نوع سوال و ابهامی که بیمار داشته باشد، برطرف خواهد شد. در ادامه مطلب درباره عکس و قبل بعد جراحی بلفاروپلاستی و تاثیر آن در انتخاب بهترین جراح اطلاعات بیشتری به دست خواهید آورد.

عکس قبل و بعد بلفاروپلاستی نشانگر چیست؟

“عکس قبل و بعد بلفاروپلاستی” نشانگر تغییرات ظاهری بوده که در نتیجه عمل بلفاروپلاستی صورت گرفته است. تصاویر قبل و بعد جراحی معمولا در مطب یا کلینیک پزشکی انجام می‌شود و شدت مشکل افتادگی پلک را قبل و بعد از جراحی را نشان می‌دهد. با بررسی این تصاویر، کوچکترین جزییات و تغییرات در طول جراحی قابل مشاهده خواهد بود. از آنجایی که پلک در نزدیکی عصب‌های بینایی قرار دارد این جراحی حساسیت‌های خود را برای بیماران ایجاد کرده و نیاز به یک جراح متخصص را ضروری می‌سازد. بنابراین برا ی انجام آن مراجعه به بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران ضروری است.

در عکس قبل و بعد بلفاروپلاستی به چه مواردی توجه کنیم؟

 1. در هنگام مشاهده تصاویر قبل و بعد جراحی پلک، باید پلک‌ها را با هم مقایسه کرده و تغییرات حاصل پس از دوره مراقبت‌های بعد از بلفاروپلاستی را بررسی کنید.
 2. نتیجه جراحی افتادگی پلک ممکن است چند روز بعد مشخص باشد، تورم ایجاد شده بعد از جراحی ممکن است نتیجه عمل را به خوبی نشان ندهد، بنابراین هنگام مشاهده عکس قبل و بعد جراحی پلک این نکته را به خاطر داشته باشید.
 3. در مشاهده تصاویر به جای بخیه جراحی پلک توجه کنید و این نکته مهم را فراموش نکنید.

لزوم مشاهده عکس قبل و بعد بلفاروپلاستی برای بیماران چیست؟

با مشاهده عکس قبل و بعد بلفاروپلاستی می‌توانید همه جوانب مهم این جراحی حتی تناسب هزینه عمل بلفاروپلاستی با نتایج آن را بررسی کنید. در ادامه مهم‌ترین تاثیر مشاهده این تصاویر را بررسی می‌کنیم:

 • به جراح شما کمک می‌کند تا به‌طور دقیق نتایج جراحی و موفقیت عمل را ارزیابی کند.
 • به بهبود کیفیت تصمیمات در مورد جراحی کمک می‌کند.
 • تغییرات ظاهری بعد از جراحی را مشخص می‌کند.
 • به بیمار کمک می‌کند تا در انتخاب جراح و کلینیک بهترین انتخاب را داشته باشد.
 • به بیمار کمک می‌کند تا تغییر چهره خود را به بقیه افراد نشان داده و نتیجه نهایی عمل را بررسی کند.
 • در عین‌حال مشاهده عکس‌های قبل و بعد از عمل جراحی به پزشک و بیمار کمک می‌کند تا هر گونه مشکل جزئی یا عوارض ناشی از جراحی را بررسی کرده و برای درمان آن اقدام کنند.

چرا عکس‌های قبل و بعد بلفاروپلاستی را در انتخاب جراح در نظر بگیریم؟

در هر نوع جراحی مشاهده نمونه کار متخصص اهمیت زیادی دارد تا بیمار با اطمینان خاطر انتخاب درستی درباره جراحی داشته باشد. انتخاب جراح حرفه‌ای اهمیت زیادی دارد زیرا پای بزرگترین سرمایه هر فرد یعنی سلامتی در میان است.

 انتخاب یک جراح بی‌دقت می‌تواند عوارض بسیار بدی برای بیمار داشته باشد و علاوه بر کیفیت پایین جراحی به سلامتی او لطمه وارد می‌کند‌. در ادامه چند مورد از دلایل مشاهده عکس قبل و بعد بلفاروپلاستی برای انتخاب جراح را بررسی می‌کنیم؛

 • بررسی توانایی جراح: می‌توانید تخصص و حرفه‌ای بودن جراح را بررسی کنید، در واقع این تصاویر نشانگر تخصص جراح است.
 • تعهد جراح به نتایج عمل: می‌توانید میزان تعهد جراح به نتایج و بهبود افتادگی پلک را ارزیابی کنید. چنانچه این عکس‌ها برای شما راضی کننده باشد، حتما نتیجه عمل شما هم موفقیت‌آمیز خواهد بود.
 • ایجاد اطمینان خاطر برای بیمار: مشاهده عکس‌های قبل و بعد جراحی پلک به شما اطمینان می‌دهد و شما را از نتیجه جراحی آگاه می‌کند.

نتیجه‌گیری

با توجه به مطالب ذکر شده متوجه شدیم که عکس قبل و بعد عمل جراحی پلک نشانگر تغییرات ظاهری محسوس در افراد است. نکات مهمی مانند تغییر در شکل پلک، مشخص نبودن جای بخیه در این عکس‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرند.  عکس قبل و بعد عمل زیبایی پلک در انتخاب کلینیک و جراح مهم بوده و به بیماران کمک می‌کند تا نتایج را به دقت بررسی کرده و نتیجه دلخواه برسند.

دکتر وحید بیگی

دکتر وحید بیگی

۸ سال تجربه کاری به عنوان چشم پزشک
با رکورد بیش از دو هزار و پانصد جراحی چشمی در سال شامل آب مروارید ،آب سیاه،انحراف ،مجرای اشکی ،بلفاروپلاستی پلک فوقانی و تحتانی ،لیفت اندوسکوپیک پیشانی و شقیقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا
نمونه‌کار‌های بیشتر...