Search
Close this search box.
دکتر وحید بیگی

هزینه عمل بلفاروپلاستی سال ۱۴۰۲

هزینه عمل بلفاروپلاستی از اولین سوالاتی است که بیماران از پزشک جراح خود می‌پرسند. تمام بیمارانی که قصد انجام این جراحی را دارند باید از هزینه تمام و کمال آن آگاه باشند. بنابراین بر این دوستان واجب است تا قبل از عمل در مورد هزینه آن از پزشک خود سوال کنند. به این نکته توجه داشته باشید هزینه نهایی این عمل به عوامل متنوعی بستگی دارد. در ادامه شما را به صورت کامل با عوامل تأثیرگذار بر روی هزینه بلفاروپلاستی سال ۱۴۰۲ آشنا خواهیم کرد. در انتهای این مطلب شما می‌توانید به سادگی حدود هزینه جراحی زیبایی پلک را پیش‌بینی کنید.

هزینه عمل بلفاروپلاستی چقدر است؟

“هزینه عمل بلفاروپلاستی در سال ۱۴۰۲” برای پلک پایین و پلک بالا متفاوت است. این هزینه برای پلک پایین بسیار کمتر از قیمت جراحی پلک بالا محاسبه خواهد شد. لازم به ذکر است در صورتی که شما قصد داشته باشید هم زمان با بلفاروپلاستی عمل‌های دیگری روی آن نیز انجام دهید، بدون شک هزینه نهایی شما افزایش خواهد داشت. در نتیجه هزینه بلفاروپلاستی برای هر یک از افراد می‌تواند متفاوت محاسبه شود و نمی‌توان مقدار ثابت و معینی را برای تمامی افراد بیان کرد. در ادامه فاکتورهایی که بر روی هزینه عمل بلفاروپلاستی سال ۱۴۰۲ تأثیر می‌گذارند را برای شما شرح داده‌ایم:

 • دستمزد پزشک متخصص
 • یمارستان و یا کلینیک خصوصی
 • اتاق عمل و پرسنل بیهوشی
 • نوع تکنیک جراحی
 • نوع عمل (پلک بالا یا پایین و یا هر دو)
 • آزمایشات قبل از عمل
 • منطقه جغرافیایی
 • مراقبت های بعد از بلفاروپلاستی
 • سن بیمار
 • نوع پوست
 • میزان چربی
 • پوست اضافه بیمار

برای اطلاع از هزینه دقیق و نهایی بهتر است به صورت حضوری با پزشک خود مشورت داشته باشید و یا با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید.

نمونه کار بلفاروپلاستی چشم
نمونه کار بلفاروپلاستی

عوامل مؤثر بر هزینه عمل بلفاروپلاستی

در ادامه شما را به صورت کامل‌تر با فاکتورهایی که بر روی هزینه عمل بلفاروپلاستی تأثیر می‌گذارند آشنا خواهیم کرد. این امر به شما کمک می‌کند تا آماده‌تر به سراغ انجام این عمل بروید. عوامل مؤثر بر روی هزینه نهایی عبارت‌اند از:

میزان مهارت و دستمزد پزشک

یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین عواملی که بر روی هزینه عمل بلفاروپلاستی سال ۱۴۰۲ تأثیرگذار است، میزان مهارت و تخصص پزشک برای جراحی است. هنگامی که جراح انتخابی شما در این حوزه از تجربه بالایی برخوردار باشد، بدون شک می‌تواند بهترین عملکرد را هنگام جراحی نشان دهد و در نهایت به شما نتیجه‌ای که در ذهن دارید را هدیه دهد.

در نتیجه میزان دستمزد پزشک با تجربه کاری وی رابطه مستقیم دارد. هر چه تجربه و مهارت وی بالاتر باشد بدون شک هزینه نهایی شما نیز افزایش خواهد داشت. دکتر وحید بیگی بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران از پزشکانی است که که هزاران نمونه کار موفق در زمینه جراحی بلفاروپلاستی دارد.

محل جغرافیایی کلینیک

از دیگر فاکتورهایی که بر روی هزینه عمل بلفاروپلاستی سال ۱۴۰۲ تأثیرگذار است منطقه جغرافیایی است که مطب پزشک در آن قرار گرفته است. امروزه هزینه عمل‌های زیبایی که در شهرهای بزرگ‌تر انجام می‌شود به دلیل خدمات و تجهیزات به‌روزتر و بیشتری که دارند، نسبت به شهرستان‌ها بیشتر محاسبه می‌شود. اما به این نکته توجه داشته باشید کیفیتی که در شهرهای بزرگتر ارائه می‌شود بالاتر از شهرستان‌ها است.

نوع جراحی (پلک پایین، پلک بالا، هم زمان)

همان طور که در بالاتر به این موضوع اشاره کردیم هزینه عمل پلک با توجه به نوع عمل می‌تواند متفاوت باشد؛ این عمل جراحی امروزه برای پلک پایین، پلک بالا و همچنین هر دو پلک انجام می‌شود. بدون شک می‌دانیم که هزینه عمل تنها برای یک پلک، نسبت به هزینه جراحی هم زمان دو پلک بسیار کمتر خواهد بود.

روش جراحی

امروزه روش‌ها و تکنیک‌های متنوعی برای انجام این عمل زیبایی وجود دارد. این تکنیک‌ها با توجه به خواسته و شرایط بیمار تعیین می‌شوند. علاوه بر این موضوع روش انتخابی باید با توجه به بررسی‌هایی که پزشک انجام می‌دهد انتخاب شود. هزینه‌ای که شما باید پرداخت کنید با توجه به میزان پیچیدگی و میزان تجهیزات مورد نیاز برای هر روش متفاوت خواهد بود.

هزینه‌های جانبی

علاوه بر موارد ذکر شده ممکن است شما مجبور به پرداخت هزینه‌های جانبی نیز باشید. برخی از این هزینه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لوازم جانبی جراحی
 • داروهای تجویز شده توسط پزشک
 • آزمایش‌های لازم
 • ویزیت مراجعه به پزشک

هزینه عمل بلفاروپلاستی بدون جراحی

هزینه عمل بلفاروپلاستی با توجه به نوع تجهیزات و تکنیک مورد استفاده می‌تواند متفاوت محاسبه شود. علاوه بر این موضوع در این راه نوع پوست و شرایط بیمار نیز بر روی هزینه نهایی تأثیر می‌گذارد. در نتیجه برای هزینه عمل بلفاروپلاستی بدون جراحی نیز نمی‌توان مقدار ثابت و معینی بیان کرد.

عمل-بلفاروپلاستی-همراه-با-پتوز
بلفاروپلاستی-پلک-بالا-و-پایین-همزمان

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با عوامل موثر در هزینه عمل بلفاروپلاستی آشنا کنیم. تغییر در هر یک از موارد ذکر شده باعث تغییر در میزان تعرفه این عمل می‌شود. پس چه بهتر که در جلسات مشاوره قبل از عمل با پزشک خود در مورد تعرفه و قیمت نهایی عمل صحبت کنید. پزشک شما با توجه به معیارهایی که برای جراحی شما باید انجام شود، مبلغ نهایی را اعلام می‌کند.

دکتر وحید بیگی

دکتر وحید بیگی

۸ سال تجربه کاری به عنوان چشم پزشک
با رکورد بیش از دو هزار و پانصد جراحی چشمی در سال شامل آب مروارید ،آب سیاه،انحراف ،مجرای اشکی ،بلفاروپلاستی پلک فوقانی و تحتانی ،لیفت اندوسکوپیک پیشانی و شقیقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا
نمونه‌کار‌های بیشتر...